لوله بازکنی

لوله بازکنی


اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

در این مطلب از لوله بازکنی شبانه روزی تهران می خواهیم شما را با روش انجام کار و نیز خدمات لوله بازکنی بلوار کوهک آشنا نماییم.

روش انجام خدمات لوله بازکنی در بلوار کوهک

لوله بازکنی تهرانپارس
وقتی با مشکلاتی چون پس زدن فاضلاب، گرفتگی لوله مواجه می شوید، ممکن است به جای کمک از نیروی متخصص از محلول شیمیایی نظیر اسید استفاده کنید، اسید نه تنها گرفتگی را رفع نمی کند بلکه هم به خودتان آسیب می زند و هم باعث پوسیدگی لوله ها می گردد. بنابراین بهترین کار تماس با شرکت لوله بازکنی محدوده بلوار کوهک است. شرکت لوله بازکنی تهران برای رفع لوله گرفته شده نزدیکترین سرویسکار در بلوار کوهک را به موقعیت مورد نظر اعزام می کند.

لوله بازکن های بلوار کوهک با توجه به تجربه و سابقه بالایی که دارند می توانند اکثر گرفتگی ها را تشخیص داده و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند، در اولین مرحله سرویسکار ابتدا با فنر برقی که نام آن ژنراتور می باشد شروع به باز کردن لوله می کند، فنر علاوه بر اینکه می تواند سخت ترین گرفتگی ها را باز کند، بهترین و به صرفه ترین روش لوله بازکنی نیز می باشد. چنانچه مشکل لوله با فنر رفع نشد در این صورت از سایر دستگاهها مثل تراکم هوا و پمپ ساکشن استفاده می کند، هدف ما این است که گرفتگی را تشخیص و رفع نماییم تا شما مشکلی از این بابت نداشته باشید. لازم به ذکر است برای حفظ سلامتی مشتریان گرامی، تمامی لوله بازکن های بلوار کوهک در حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند تا خیالتان از بابت پیشگیری انتقال ویروس کرونا آسوده باشد.

متداول ترین علل گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی تجریش
لوله بازکنی

شاید از خودتان بپرسید علت گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟ چه چیزی باعث مسدود شدن لوله ها می شود؟ گرفتگی لوله فاضلاب یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است در هر ساختمانی پیش بیاید، این گرفتگی می تواند در سینک ظرفشویی، حمام، توالت، تراس، پارکینگ و آشپزخانه رخ دهد. لوله هایی که دچار گرفتگی می شوند منبع عظیم آشغال هستند. بعنوان مثال اگر لوله حمام مسدود شده باشد اشیایی نظیر دستمال کاغذی در انسداد لوله نقش بسزایی ایفا می کنند. بنابراین روشن است که عامل مهم گرفتگی لوله ها ورود آشغال به داخل لوله هاست. معمولا مواد زائدی که از طریق ورودی فاضلاب وارد لوله ها می شوند؛ آنها را مسدود می کنند. گاهی اوقات بی توجهی و عدم رعایت بعضی از موارد که اکثرا خودمان مقصر آن هستیم باعث می شود همه راه آب ها مسدود شوند و آب و فاضلاب از لوله ها بالا بزند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی
لوله بازکنی

مهمترین عواملی که باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شوند عبارتند از:

 • مشترک بودن لوله های فاضلاب آپارتمان ها
 • وجود اشیاء خارجی نظیر گوشی، مسواک، اسباب بازی و صابون در توالت و حمام
 • در خانه های نوساز وجود مصالح ساختمانی مانند قیر، سیمان، دوغاب، شن و …
 • ریختن روغن در لوله و بوجود آمدن رسوب و چربی در آن

این موضوع را به یاد داشته باشید که امکان دارد گرفتگی لوله فاضلاب چیزی غیر از موارد بالا باشد. در این شرایط شما بایستی مشکل را به نیروی متخصص در این زمینه بسپارید. چاه بازکن های مستقر در بلوار کوهک از توانایی لازم در تشخیص هر نوع گرفتگی با استفاده از دستگاههای پیشرفته مانند فنر برقی برخوردارند و مشکلتان را رفع می نمایند.

البته شما می توانید از انسداد لوله جلوگیری نمایید، به عنوان مثال به جای ریختن روغن در سینک آن را درون سطل آشغال خالی کنید، و یا در توالت دستمال کاغذی نریزید.

توجه داشته باشید علت گرفتگی می تواند علاوه بر موارد بالا به دلیل شیب کم لوله ها، شکستگی لوله ها و مواردی از این دست باشد. این مشکلات نیز توسط سرویسکاران مجموعه لوله بازکنی تهران قابل تشخیص است تا مشکل شما از ریشه حل شود.

لوله بازکنی کوهک تهران با ضمانت انجام کار

ضمانت در هر کاری حرف اول را می زند و کارهای خدماتی از جمله لوله بازکنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما در این مجموعه کلیه خدمات لوله بازکنی را با ضمانت بازکردن لوله انجام می دهیم. لوله بازکنی بلوار کوهک دارای متخصصین آموزش دیده و با سابقه می باشد که هر نوع گرفتگی را به کمک دستگاههای جدید باز می کنند، ما به شما ضمانت می دهیم که چاه فاضلابتان تا مدتها دچار گرفتگی نشود.

ما تضمین می دهیم که گرفتگی لوله را کاملا باز کرده و لوله باز شده را تحویل شما می دهیم در ضمن برای اطمینان از نحوه انجام کار، لوله بازکن در حضور شما باز بودن راه آب فاضلاب را آزمایش می کند.

اعزام لوله بازکن بلوار کوهک به محل در کمترین زمان

لوله بازکنی
لوله بازکنی

اگر لوله فاضلابتان دچار گرفتگی شده است و می ترسید که هر لحظه همه جا کثیف و آلوده شود، هیچ جای نگرانی نیست شما برای رفع مشکل، می توانید از خدمات لوله بازکنی بلوار کوهک استفاده کنید. در این زمینه شرکت  اقدام به مستقر کردن چاه بازکن های ماهر در محدوده بلوار کوهک کرده است تا اعزام لوله بازکن به محل در کمترین زمان ممکن انجام شود، کافی است با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتان را مطرح نمایید. همکاران ما در اسرع وقت نزدیکترین لوله بازکن به محل شما را اعزام خواهند کرد تا به مشکل شما رسیدگی کنند. به محض تماس مشتری و کسب اطلاعات لازم، سریعا سرویسکار به محل اعزام می شود تا به موقع جهت رفع مشکل در موقعیت حضور داشته باشد.

محله ها و خیابان های تحت پوشش خدمات لوله بازکنی کوهک تهران:

 

بزرگراه آزادگان، بزرگراه همدانی، آزادراه تهران کرج، بلوار کوهک، بلوار دانشگاه، شهرک کوثر، شهرک صدرا، شهرک یاس و محدوده چیتگر

کمترین حد کثیف کاری در باز کردن لوله گرفته شده

لوله بازکنی
لوله بازکنی

یکی از ویژگی های مهم این مجموعه، باز کردن لوله گرفته شده با کمترین حد کثیف کاری است تا شما دیگر نگران کثیف شدن وسایل و سایر قسمت های منزل یا محل کار خود نباشید. سرویسکاران با تجربه لوله بازکنی بلوار کوهک با استفاده از دستگاههای پیشرفته و مدرن توانسته اند لوله های فاضلاب را با حداقل کثیف کاری باز کنند. در دستگاه های جدیدتر مانند ژنراتور برخلاف دریل که در گذشته استفاده می شد، لرزش فنر کمتر شده و به همین خاطر فاضلاب به جایی پاشیده نخواهد شد، در نتیجه کثیف کاری به حداقل خود میرسد که میتوان گفت بسیار ناچیز است (البته میزان کثیف کاری بستگی به نوع و شدت گرفتگی هم دارد). همین امر موجب تمیز کار کردن سرویسکار می شود و در نتیجه فنر زنی هم سریعتر صورت می گیرد.

چه خدماتی در لوله بازکن ارائه می شود؟

خدمات مختلفی در شرکت  انجام می شود که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • خدمات لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری
 • تخلیه چاه
 • لایروبی و کف تراشی چاه
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • نصب و تعمیر فرنگی
 • نصب سیفون زیر سینک و روشویی
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • در آوردن اشیا قیمتی و غیر قیمتی از لوله ها

در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات چاه بازکنی بلوار کوهک نیاز پیدا کردید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و پس از اعلام آدرس، همکاران ما هماهنگی های لازم را جهت اعزام لوله بازکن مجرب به محل انجام خواهند داد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی بلوار کوهک

لوله بازکنی بلوار کوهک در شرایط کرونایی چگونه انجام می شود؟

اگر نگران رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط کرونایی هستید، با نباید دیگر نگران این موضوع باشید! چون سرویسکاران ما موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در حین انجام کار هستند.

کثیف کاری لوله بازکنی بلوار کوهک در چه حدی است؟

بسیار کم! البته این میزان کثیف کاری کاملا بستگی حجم گرفتگی دارد. در این مجموعه با توجه به استفاده از دستگاه های حرفه ای و سرویسکاران با تجربه، کثیف کاری در کمترین حد ممکن می باشد.

برای لوله بازکنی امیراباد ضمانت هم وجود دارد؟

بله ما تضمین می دهیم لوله را از هر نوع گرفتگی کاملا باز شده به شما تحویل دهیم. این یعنی خیالتان باید از بابت باز بودن مسیر لوله آن هم بصورت کامل راحت باشد.

چطور از خدمات چاه بازکنی بلوار کوهک استفاده کنیم؟

برای استفاده از لوله بلوار کوهک، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09198810904). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *