اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی شهرک اکباتان از جمله خدماتی است که توسط مجموعه لوله بازکن به مشتریان عزیز در غرب تهران ارائه می شود. خدمات فنر زنی یا باز کردن خروجی فاضلاب مسدود شده زمانی که مسیر راه آب به دلایل مختلف گرفته شده باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. مسیر راه آب میتواند لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام یا توالت باشد. در این مواقع شما می توانید از لوله بازکنی اکباتان برای رفع گرفتگی لوله های فاضلابتان کمک بگیرید. لوله بازکن های مستقر در این منطقه با توجه به تجربه و مهارت بالای خود می توانند علت اکثر گرفتگی ها را تشخیص داده و مشکل را حل نمایند.

 لوله بازکنی در منطقه اکباتان 09198810904

 

اگر بخواهیم یک محله مدرن در پایتخت را معرفی کنیم مسلما آن شهرک اکباتان خواهد بود که در غرب تهران و منطقه 5 شهرداری واقع شده است. به دلیل وجود بوستان های فراوان بسیار خوش آب و هوا بوده و برای زندگی بسیار مناسب است، محله اکباتان هم مانند سایر مناطق تهران دسترسی های خوبی دارد همین مسئله سبب شده تا متخصصین شرکت  لوله بازکن خود را سریعا به موقعیت مورد نظر برسانند و به کارمشتری رسیدگی کنند.

با توجه به قدمت ساختمان های شهرک اکباتان میتوان گفت، گرفتگی لوله های فاضلاب در آپارتمان های مختلف این شهرک به امری طبیعی بدل شده است. تا حدی که امکان دارد روزانه چندین نفر با شرکت های لوله بازکنی شهرک اکباتان از جمله مجموعه لوله بازکن تماس بگیرند و خواستار رفع مشکلتشان باشند. در صورت وقوع هر گونه مشکل اعم از پس زدن لوله فاضلاب، بوی بد فاضلاب، افتادن اشیا در چاه توالت در با شرکت معتبر  لوله بازکن تماس بگیرید. سرویسکاران مجرب ما در لوله بازکنی شهرک اکباتان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز می توانند سریعا مشکل را رفع نمایند. لازم به ذکر است که در این شرایط بحرانی ( شیوع ویروس کرونا) چاه بازکن شهرک اکباتان در حین انجام کار موظف است بهداشت را رعایت کرده و از ماسک نیز استفاده کند.

چه عواملی باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود؟

لوله بازکنی

لوله بازکنی

از عمده ترین علل انسداد لوله های فاضلاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گرفتگی لوله های فاضلاب با انواع مصالح ساختمانی مانند گچ، ماسه، قیر و غیره در خانه های نوساز و تعمیر شده
 • گرفتگی لوله آشپزخانه با روغن، تفاله چای، قهوه، آدامس، پسماند مواد غذایی، پوست میوه و سبزیجات
 • گرفتگی چاه توالت با دستمال کاغذی، گوشی، پوشک بچه و مدفوع
 • گرفتگی لوله حمام با مو، صابون، شانه، اشیای قیمتی و ….
 • اشکال در لوله کشی ساختمان

به این نکته توجه داشته باشید که لوله فاضلاب محل عبور آب و فاضلاب می باشد و ورود هر گونه مواد زائد در آن باعث ایجاد گرفتگی می شود، که در این صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی شهرک اکباتان پیدا می کنید. در اکثر موارد می توان از ورود اشیای خارجی به داخل لوله جلوگیری کرد، مثلا می توانید از صافی های ریز برای لوله سینک و حمام استفاده نمایید تا از ورود اجسام اضافی به لوله خودداری شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، عوامل دیگری هم موجب گرفتگی می شوند. برای نمونه در یکی از خدمات لوله بازکنی، فردی دستمال توالت را داخل چاه توالت انداخته بود به خیال اینکه دستمال از لوله عبور می کند سیفون را کشیده بود. اما باید گفت که دستمال قابلیت تجزیه شدن را ندارد و بعد از گذشت مدت زمانی سفت شده و منجر به گرفتگی می شود.

باز کردن راه آب فاضلاب با کمترین میزان کثیف کاری

لوله بازکنی

لوله بازکنی

دغدغه اکثر خانم های ایرانی در زمان مسدود شدن لوله های فاضلاب، تمیز ماندن وسایل و بخش های مختلف منزل است. باید بگوییم به هیچ وجه نگران نباشید، لوله بازکنی شهرک اکباتان دارای سرویسکاران با سابقه و کاملا حرفه ای می باشد که به وسیله تجهیزات بروز از جمله فنر برقی لوله های فاضلابتان را با کمترین مقدار کثیف کاری باز می کنند. لازم است بدانید فنر زدن فاضلاب با استفاده از دستگاه ژنراتور، لرزش کمی دارد و گرفتگی را به صورت دورانی و چرخشی باز می کند وهمین امر باعث می شود که فاضلاب به جایی پخش نشود و یا مقدار کثیفی بسیار ناچیز باشد.

به عنوان مثال در یکی از سرویس های لوله بازکنی تهرانسر، لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از مشتریان به دلیل ریختن روغن در آن مسدود شده بود لوله بازکن با فنر برقی گرفتگی را رفع کرده و فقط اطراف لوله به صورت جزئی کثیف شده بود که با ریختن آب آن هم تمیز شد، بدون اینکه فاضلابی به اطراف پاشیده شده باشد!

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

اعزام فوری لوله بازکن اکباتان به محل

زمانی که لوله فاضلابتان دچار گرفتگی می شود، دلتان می خواهد هر چه سریعتر کار باز کردن لوله انجام شود تا کثیفی و آلودگی به جاهای دیگر منزل یا محل کارتان راه نیابد. برای اینکه  زودتر از این وضعیت رها شوید می توانید با خدمات لوله بازکنی شهرک اکباتان تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو دهید، همکاران ما پس از دریافت آدرس پستی نزدیکترین سرویسکار شهرک اکباتان را اعزام خواهند کرد تا فوری به محل برسد، نیروی فنی مورد نظر با استفاده از دستگاه های جدید کار شما را اصولی و دقیق انجام می دهد.

مجموعه لوله بازکن اقدام به مستقر کردن سرویسکاران متعدد در مناطق مختلف تهران نموده است که به محض تماس شما عزیزان نزدیکترین لوله بازکن به محل اعزام شود تا دیگر نگران دیر رسیدن نیروی فنی نباشید.

بهترین دستگاه لوله بازکنی در شهرک اکباتان برای رفع گرفتگی کدام است؟

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی

روشهای لوله بازکنی اکباتان به 4 دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • لوله بازکنی شهرک اکباتان با فنر برقی
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه ساکشن
 • دستگاه پمپ

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از بین این 4 روش کدام مفیدتر، کارآمدتر و در عین حال مقرون به صرفه تر است؟

همانطور که اشاره کردیم گرفتگی چاه فاضلاب به عوامل متفاوتی بستگی دارد، بنابراین بعد از تشخیص نوع و شدت گرفتگی، دستگاه مخصوص باز کردن لوله انتخاب می شود.

اما به طور کلی بهترین دستگاهی که می تواند هر نوع گرفتگی را باز کند قطعا فنر برقی می باشد. سرویسکار شهرک اکباتان با تکیه بر تجربه و تخصص خود و همچنین با استفاده از فنر برقی سخت ترین گرفتگی ها حتی گرفتگی لوله با سیمان را با کیفیت عالی باز می کند و لوله را باز شده تحویل مشتری می دهد.

لازم به ذکر است که فنر برقی نسبت به سایر روشها دارای ویژگیهایی چون:

 • جا به جایی آسان و راحت
 • کم هزینه و انجام کار با سرعت بالا
 • بدون نیاز به تخریب
 • باز کردن لوله با حداقل کثیف کاری
 • توانایی رفع انواع گرفتگی
 • کثیف کاری بسیار کم در دستگاه های جدیدتر

ویژگی های شرکت لوله بازکن

 • فعال در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل
 • متشکل از سرویسکاران مجرب و آموزش دیده
 • شبانه روزی
 • لوله بازکنی اکباتان با حداقل کثیف کاری
 • انجام کار تضمینی و با کیفیت
 • باز کردن لوله با استفاده از دستگاهها و تجهیزات جدید و مدرن

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی شهرک اکباتان در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شدید، می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید، کارشناسان لوله بازکن در کمترین زمان ممکن نیروی فنی ماهر را به محل شما اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی شهرک اکباتان:

لوله بازکنی شهرک اکباتان در شرایط کرونا با رعایت بهداشت است؟

بله، قطعا باید اینطور باشد. تمامی سرویسکاران ما موظف هستند بهداشت را رعایت کنند و همچنین از ماسک استفاده کنند تا به هیچ عنوان ویروسی منتقل نشود. علاوه بر این سرویس لوله بازکنی اکباتان بسیار فوری انجام میشود تا نیروی فنی بیش از حد در منزل مشتری نماند.

آیا فنر زدن فاضلاب کثیف کاری دارد؟

اصلا اینطور نیست. در حال حاضر در مجموعه لوله بازکن از دستگاه های جدید و همچنین سرویسکاران با تجربه استفاده می کنیم و همین موضوع سبب شده تا کمترین حد کثیف کاری را در فنر زدن فاضلاب داشته باشیم.

تضمین لوله بازکنی شهرک اکباتان چیست؟

تضمین نیورهای فنی این مجموعه تحویل لوله باز شده از هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب می باشد. این یعنی شما مطمئن خواهید بود، سرویسکاری که برای فنر زدن به محل مراجعه کرده قطعا لوله را کامل باز خواهد کرد.

چطور از خدمات لوله بازکنی شهرک اکباتان استفاده کنیم؟

برای استفاده از لوله شهرک اکباتان، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09198810904). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.