لوله بازکنی نیاوران

سلام خدمت مشتریانی که ما را انتخاب کردید بسیار متشکریم

اگر گرفتگی لوله دارید نگران نباشید چون شرکت لوله بازکن

ما با امکانات پیشرفته و تجهیزات بروز و با سرویس کاران

ماهر و کار بلد مشکل شما را به بهترین نحوه ممکن حل خواهد کرد.

لوله بازکنی نیاوران مطمعن

لوله بازکنی نیاوران

تماس شبانه روزی 09122769104

لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی
لوله بازکنی

لوله بازکنی نیاوران
شرکت با داشتن بروزترین وسایل لوله بازکنی نیاوران و تخلیه چاه پاسداران باعث جلب رضایت مشتریان گردیده است. در نظر بگیرید که اولین اولویت این شرکت راضی نگه داشتن مشتریان و جلب آنان به خویش است.

لوله بازکنی نیاوران تضمینیٰ بصورت شبانه روزی و 24 ساعته
تیم لوله بازکن ما تمام وقت هستند تا اگر همشهری های عزیز تهرانی مشکل گرفتگی لوله داشتند تـوسط سرویسکاران ماهر و کار بلد ما  مشکل  را به بهترین نحو ممکن حل کنند .

زمان حضور لوله بازکنی نیاوران

سرویسـکاران ماهر ما در نیاوران مسـتقر شدند تا در کمترین زمان ممکن در محل کار حضور داشته ، مشـتری را چشم انتظار نگذارند و گرفتگی لوله را هر چه ســریعتر رفع کنند ، همین الان که خوانـنـده این متن هستید میتوانید با شـماره 09122769104 ({( تماس شبانه روزی )}) تماس بگیرید و امتحان کنید .

برخی از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه پاسداران

لوله بازکنی
لوله بازکنی

برخی از خدمات شرکت لوله بازکنی در منـطقه نیاوران

✅ رفع گرفتگی لوله

✅ تخلیه چاه با دستگاه ساکشن

✅ حفر چاه نو

✅ باز و بست درب چاه کهنه

✅ تشخیص ترکیدگی لوله

✅ طوقه چینی و کول گذاری

✅ لایروبی و کف تراشی چاه

✅ ترمیم چاه های قدیمی و افزایش کاربری آن

✅ رفع بوی بد فاضلاب و توالت

✅ رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

✅ تعمیرات و تغییرات ساختمان مستقیم با استادکار

✅ سرویس توالت فرنگی توسط استاد کار

✅ لوله کشی آب و فاضلاب

✅ سایر موارد …

هزینه لوله بازکنی نیاوران

هزینه لوله بازکنی نیاوران و یا دیگر مناطق تهران به صورت یکـسان  هست و حتی پایین تر از نرخ اتحادیه میباشد ، ساده تر بگم تیم شرکت لوله بازکنی نیاوران اولین اولـویتـش رضایت مشتری و محـبوب شدن در بین همشهریان میباشد .

لوله بازکنی نیاوران تخلیه چاه نیاوران
علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند. گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد.همین موضوع باعث شده سر ریز شدن چاه شده از اعلایم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت , باز نشدن توالت ,

لوله بازکنی و تخلیه چاه

تماس شبانه روزی 09122769104

خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی
لوله بازکنی

همـچنین شرکت  از امکانات و تجهیزات پیشرفته و جدید استفاده می کند که باعث ارائه خدمات با بالاترین کیفیت خواهد شد. شرکت لوله بازکنی ما آماده سرویس دهی فوری از نزدیکترین منطقه هست . هدف این شرکت جلب رضایت مشتریان می باشد. امید است که با اعتـماد به مـا زندگی آسوده ای داشته باشـید و نگران تاسیـسات خانه یا اداره خود نباشید.

پشتیبانی و سرویس دهی فوری شبانه روزی از نزدیکترین مناطق ⇓⇓

لوله بازکنی شمال تهران      22770656

لوله بازکنی شرق تهران      77695329

لوله بازکنی غرب تهران      44806725

لوله بازکنی مرکز تهران      66886600

لوله بازکنی جنوب تهران      66359040

لوله بازکنی پیروزی وحومه      09106239040

باز کردن لوله با استفاده از دستگاه فنر زن

لوله بازکنی

باز کردن لوله به وسیله دستگاه فنر :

روش باز کردن لوله در تهران ، بازکردن لوله فاضلاب به وسیله دستگاه فنر است که توسط 90 در صد از لوله بازکن ها استفاده می شود و شما با هر شرکتی تماس بگیرید سرویسکار با این دستگاه اقدام به باز کردن لوله ها خواهد کرد.

دلیل کاربرد بالای این روش قدرتی است که فنر در لوله ایجاد می کند و قادر است تمامی اشیا جامد را جا به جا کرده و از بین ببرد و لوله را به طور کامل پاک سازی کند.

طول فنر و  برد بسیار بالای ان در کنار  قوانین فیزیک و قانون هوک که تناسب طول فنر و نیروی وارده را اثبات می کند ، می توان به این نتیجه رسید که این روش لوله بازکنی قادر است تمامی لایه های چربی و گرفتگی ها را برطرف کند و در تمامی قسمت ها اعم از اشپزخانه ، حمام ، فاضلاب و … استفاده شود.

در توالت های فرنگی در حد امکان از دستگاه فنر برای لوله بازکنی استفاده نمی شود چرا که سر فنر در حالت مارپیچ وارد محل مورد نظر شده و حرکت می کند و احتمال اسیب به قسمت های مختلف توالت وجود دارد.

در توالت های فرنگی از روش دوم که همان استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد ، استفاده می شود.

خدمات مربوط به تخلیه چاه که شامل :

طوقه چینی چاه

لوله بازکنی
لوله بازکنی

طوقه چینی و کول گذاری از دیگر تخصـص های مهم شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه برای چاه های آب و فاضلاب به شمار می آید.برای سفارش استادکار برای طوقه چینی و کول گذاری با شماره  09122769104  تماس بگیرید  (( پاسخگویی شبانه روزی ))

طوقه چینی و کول گذاری

لوله بازکنی
لوله بازکنی

کول گذاری  چاه

عــمر  اون چاه هایـی که بیشتر از 30 سال هست، هر لحظه ممکنه ریزش کنن. دو حالـت برای چاه های قدیمـی وجود داره، یا چاه کمی از میله خودش رو از دست داده. و میشه چاه رو کول گذاری کرد و یا خیلـی ریزش کرده و کامـلا خراب شده، در این صورت باید چاه رو پر کرد و به جای اون چاه دیگه حفر کرد.

در حالت کلی استفاده از کول داخل چاه منفعت های زیادی داره،

تخلیه چاه

لوله بازکنی

تخلیه چاه با تانکر های 6000لیتری و 12000لیتری و… داشتن انواع پمپ لجن کش و آبکش

برای سفارش تخلیه چاه از هر نقطه ی تهران با شماره تماس  (( 09122769104 )) {شبانه روزی} بگیرید.

دراوردن اشیا قیمتی... از داخل لوله یا چاه

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
یکی از مشـکلاتی که میتواند شـما را دچار نگرانی کند افتادن اشیای قیمتی همچون طلا و گوشی هـمراه در چاه توالت یا دستشویی است که معمولا برای هر شخصـی می توانـد اتفاق بیافتد .
افتادن طلا به داخل چاه توالـت و همچنین افتادن صـابون موبایل سوئیچ یا کلید و… زیاد اتفاق می افـتد و بیرون آوردن طلا و اشیاء قیمتی با دستگاه های مخصوصی  شرکت ما انجام می شود.بنابراین برای درآوردن آن سریعا با شرکت تماس بگیرید زیرا در صورت ریختن آب یا دستکاری بیشتر سیفون توالت ، ممکن است طلا به داخل چاه فاضلاب حرکت کند.
با این حال جای نگرانی نیست چون شرکت ما مشکل شما را حل خواهد کرد فقط کافیه  با ما تماس بگیرید. 09122769104

نکـته آخر لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران کاملا تضمینی و به صورت ارائه فاکتور بعد از اتمام کـار میباشد ، ما این قـول را به همشهریان محترم میدهیم که لوله بازکنی نیاوران به صورت تضمینی میباشد و بعد از انجام کار  و رفع مشکل شما فاکتور تحویل شما میدهیم.

ارسال یک نظر